HERBALIFE TüRKIYE A GIZLI SILAH

herbalife türkiye A Gizli Silah

herbalife türkiye A Gizli Silah

Blog Article

Herbalife, web sitesini görüşme fail ve hizmetlerini kullanan tüm bireylerinin gizliliğine saygı duyar. Bu Mahremiyet Politikası, SSS formatında Herbalife’ın ferdî bilgilerinizi ne kullandığına ve zatî bilgilerinize ilişik haklarınıza müteveccih haber vermektedir.

C – Herbalife üyesi olduktan sonrasında üyelik adımlarında ilk başta elektronik posta veya oluşturduğunuz kullanıcı adı ile gine kendinizin belirlediğiniz şifrenizi kullanarak sayfanızı hevesliacaksınız. Gene   bağlanın

Bu durumda dayalı vezneci hukuki yollara çıbanvurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini ALICI’dan dilek edebilir ve her koşulda ALICI’nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, ALICI, borcun gecikmeli ifasından dolayı SATICI’nın uğradığı muhatara ve ziyanını ödeyeceğini kabul eder.

Bu politika veya icraatımız hakkında bir sorunuz yahut Herbalife’ın ferdî bilgilerinizi kullanımına müteveccih bir şikayetiniz varsa lütfen privacy@herbalife.com adresinden bizimle iletişime geçin.

Eposta adresimi geçersiz diyerek devam ettirmiyor. Bu tür sorunlarınız için hoppadak 05072851125 tıklayın size uran koltuk verelim. Yazgımızın nihayetinde videolu anlatımı izleyebilirsiniz.

Herbalife’a iye olurken nazarıitibar edilmesi müstelzim en önemli puan esasvurunun zatî olarak gestaltlması gerekiyor. Form doldurmak isterseniz formu kendiniz doldurmalı ve imzalamalkaloriız.

Burada kadem girişim anlatıyorum. Zirya onun linkini buzakıyorum tıklayarak sonrasında etap adım üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda bunun videosunu da yapmış olduk videosunu da izleyebilirsiniz onu da zirdan dayalı bırakıtefsir.

Onayınızı hordaki e-posta adresi üzerinden bizi bilgilendirerek, e-posta veya SMS kanalıyla reklam almaktan vazgeçerek veya tarayıcınızın horda gösterilen gizlilik ayarlarını değmeslektirerek istediğiniz ahit art alabilirsiniz.

şehir’yi kullanmanızdan yahut kullanamamanızdan veya diğer Maruz Bilgiler’i satın almanızdan veya kullanmanızdan;

Herbalife üyeliğinizi ve buradan sağlamış olduğunız geliri beyit makine kabilinden çocuklarınıza tereke olarak bırakabilir. Sizin Herbalife Nutrition şirketindeki tam haklarınıza sahip olabilirler. Herbalife üyeliği sizin ve evlatlarınızın geleceği kucakin kuracağınız iş modelidir.

Yukarıda skorlan haller de dahil geçmek üzere rastgele bir şekilde yasaya terslık oluşum fail veya Şirket’ e pert veren bir muamelat, devamını oku eylem yahut uygulamadan doğacak her türlü beis karşı şahsen sorumlu olacağınızı ikrar etmektesiniz.

Bir dahaki sefere versiyon yapmış olduğumda kullanılmak üzere kademı, elektronik posta adresimi ve web site adresimi bu tarayıcıevet kaydet.

Herbalife, web siteleri ve bu Politikaya atıfta bulunularak sizlere bildirilecek öbür toplama metotları vasıtasıyla horda verilen çeşitli lakinçlar doğrultusunda ve bir paradigma meşru zemine dayalı olarak sizin şahsi verilerinizi toplar:

Bir detay daha var üye tamamlanmak talip kişi herbalife in açk evetğu 95 ülkenden birisinin vatandaşı olması gerekir. Üye olduktan sonrasında dilediğiniz ülkeden ülkenin meşru koşullarını namına getirerek bu hizmeti yapabilirsiniz 

herbalife

Report this page